Popović: Čarapić i funkcioneri PES-a se ponižavaju pred Mandićem jer od NSD-a zavisi opstanak Vlade, nadamo se da će dobiti makar pohvalu od strane četničkog vojvode

Ovih dana svjedočimo očajničkim dodvoravanjima funkcionera Pokreta Evropa sad predsjedniku Skupštine Andriji Mandiću, jer isti znaju da opstanak Vlade Milojka Spajića zavisi od volje 9 poslanika Nove srpske demokratije.

Na tu listu se danas upisao i šef Kluba poslanika PES-a Vasilije Čarapić koji smatra da će simpatije i naklonost četničkog vojvode pobrati time što će se baviti Demokratskom partijom socijalista i time što će targetirati određene medije.

Razumijemo da je gospodin Čarapić izgubljen u situaciji u kojoj se aktuelna parlamentarna većina raspala, te da u svoj toj novonastaloj panici, poučen ranijim prevaspitavanjima poslanika PES-a od strane Mandića na skupštinskim zasijedanjima, ni pod koju cijenu ne želi da naljuti prvog čovjeka NSD-a.

Zato poručujemo da u svim tim svojim poniženjima ispred četničkog vojvode, započetim još onim činom glasanja ispred njegovih očiju, funkcioneri PES-a zaobiđu Demokratsku partiju socijalista.

I zato se, u finalu, nadamo da će za ovakvo poniženje koje priređuje sebi i partiji koju predstavlja dobiti barem: “Bravo, Vaso!” iz usta Andrije Mandića.

Sonja Popović, portparolka DPS-a i poslanica u Skupštini Crne Gore

Zakažite sastanak

Odaberite člana naše stranke sa kojim biste željeli da razgovarate i izaberite datume koji vam odgovaraju.

Naš tim će vas kontaktirati u najkraćem roku.

Postanite naš član